Apie IRTC

UAB IRTC realizuojamų ir vystomų sprendimų koncepcija

UAB IRTC kuria ir vysto sprendimus, kurie leidžia dalinai ar pilnai realizuoti Informacinę Valdymo Sistemą (IVS) tiek įmonėms, tiek savivaldybėms.

Turimi IVS sprendimai apima šiuos valdymo lygius:

  • Resursų valdymo lygis . Sprendimai skirti finansų, žmogiškųjų resursų, turto valdymui.
  • Klientų aptaranavimo lygis. Savitarnos, BILINGO, klientų atsiskaitymų ir skolų valdymo, sutarčių ir klientų užklausų valdymo sprendimai.
  • Darbų ir paslaugų valdymo lygis. Sprendimai, skirti darbų pas klientą valdymui, technologinės įrangos aptarnavimo darbų valdymui, darbams naudojamų medžiagų valdymui, vykdomų darbų kaštų valdymui, darbo našumo valdymui.
  • Technologinių ir kitų duomenų automatinio surinkimo lygis. Sprendimai, skirti automatiškai surinkti duomenis iš technologinės įrangos įvairų apskaitos bei kontrolės įrenginių, įvairių daviklių, jų duomenų analizei ir tos analizės pateikimui tų tos technologinės įrangos valdymui, kontrolei ar pateikimui į BILINGO sistemas.

Turimi ir vystomi sprendimai gali būti naudojami kaip pilnai IVS sukūrimui, taip ir atskiriems IVS uždaviniams spręsti.

APIE ĮMONĘ

Informacinių technologijų (IT) sprendimai šiandien keičia mūsų gyvenimą. Jie tampa neatskiriami mūsų palydovai tiek darbe, tiek ir buityje.

Mūsų sukurtų ir diegiamų IT sprendimų dėka mažinami klientų veiklos kaštai, taupomas jų laikas, didėja veiklos efektyvumas. Mes siekiame, kad įdiegti sprendimai leistų klientui susikoncentruoti į pagrindinę veiklą, sukurtų klientui realią vertę, padėtų jam sutaupyti, padidintų veiklos efektyvumą ir konkurencingumą.

Pradėję veiklą 1997 metais ir turėdami solidžią patirtį rinkoje galime pasiūlyti kompleksiškus sprendimus klientams. Siūlomų sprendimų visuma, leidžia įdiegti išmaniąsias valdymo sistemas, kurios leidžia pasiekti kokybišką įmonės valdymą, ženkliai padidina klientų aptarnavimo kokybę, įmonės darbuotojų darbo našumą ir užtikrinina konkurencinį pranašumą rinkoje.

Įmonė turi subūrusi bene geriausius Lietuvoje specialistus kuriančius, diegiančius bei aptarnaujančius atsiskaitymų už suteiktas komunalines paslaugas administravimo (bilingo), paslaugų ir darbų valdymo, realus laiko duomenų surinkimo sistemas. Kvalifikuota ir kompetentinga komanda lanksti klientų poreikiams. Patyrę projektų vadovai sėkmingai koordinuoja sudėtingus diegimo projektus, formuoja ir palaiko tarptautinius kontaktus, atsižvelgiant į specialius rinkos poreikius kuria bei vysto pažangius sprendimus. Esame visada pasiruošę pasiūlyti tinkamą problemos sprendimą, atsakyti į Jus dominančius klausimus ir aptarti įvairias bendradarbiavimo galimybes.

Kokybės politika

UAB “Informatikos ir ryšių technologijų centras” įsipareigoja visose įmonės veiklos srityse užtikrinti kokybę ir nuolatinį veiklos gerinimą, kurį reglamentuoja kokybės vadybos standartas ISO 9001 ir nurodo įmonės kokybės politika.

Sertifikatai